1. adventní neděle

• Od pondělí 4. 12. budou v době adventu každé ráno ve františkánském kostele sv. Josefa slouženy tzv. roráty (adventní rorátní mše), a to ve všední dny v 600 hod. a v soboty v 7:00 hod. V pondělky po tuto dobu již nebude sloužena mše svatá v 9:00 hodin. Večerní a nedělní mše svaté zůstávají v obvyklých časech.

• Ve čtvrtek je památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve.

• V pátek je SLAVNOST PANNY MARIE, počaté bez poskvrny prvotního hřichu.

Srdečně vás zveme na adventní duchovní obnovy, na které se můžete zapisovat do seznamu vzadu na stolku. Duchovní obnova pro ženy bude v termínu 8.- 9.12.2017 na faře, obnovu vede otec Cyprián. Pro muže bude obnova také na faře, v termínu 15.-16.12.2017, vede otec Šebestián. Obě duchovní obnovy začínají v pátek v 18 hodin mší svatou ve františkánském kostele sv. Josefa. Podrobné informace jsou na nástěnkách.