4. neděle postní

• Na podzim plánujeme ADVENTNÍ DUCHOVNÍ OBNOVU pro celou farnost s Jeffem Scaldwellem. Půjde o 4denní velmi požehnanou obnovu, které se už někteří naši farníci zúčastnili v jiných městech. A tak vzniklo velké přání nabídnout toto požehnání celé naší farnosti. Jeff Scaldwell naši žádost přijal a je ochoten nám posloužit od středečního večera dne 28.11. do nedělního poledne dne 2.12.2018. Jelikož přednášející přijímá jen omezený počet účastníků, potřebujeme závazně vědět počet zájemců z řad farníků. Účastnický poplatek bude 1.150,– Kč na osobu a u místních se předpokládá, že nocleh a stravu si budou řešit každý sám. Ze strany organizátora bude možné si pouze objednat obědy na jednotlivé dny. Možnost přihlášení je do Velikonoc v kanceláři kláštera. Poté budou zbylá místa nabídnuta zájemcům mimo farnost.

• Výhledově plánujeme podniknout s naší farností POUŤ DO SVATÉ ZEMĚ. Pravděpodobný termín bude od ne 28. 4. do ne 5. 5. 2019. Konečná cena ještě momentálně není k dispozici, předpokládáme cca 25.000,– Kč. Zájemce prosíme, aby se přihlásili v kanceláři kláštera.