Tuto neděli 1. října vás zveme na mši sv. v 15 hodin do klášterního kostela, při které proběhnou věčné sliby některých našich terciářů, obnovení časných slibů a přijetí do noviciátu.

Tuto neděli 1. října začíná MĚSÍC MODLITBY SVATÉHO RŮŽENCE.

V pondělí v 10 hodin proběhne v refektáři kláštera SETKÁNÍ SENIORŮ.

V pondělí je PAMÁTKA SVATÝCH ANDĚLŮ STRÁŽNÝCH.

Od úterý budou úterní a středeční mše sv. ve františkánském kostele sv. Josefa, ve stejném čase v 18 hodin.

Ve středu začíná NÁBOŽENSTVÍ pro děti 1.stupně ZŠ, a to na nové škole Palackého ve třídě pí. učitelky Jarůškové od 1415 hod. do 1500 hod., pod vedením br. jáhna Mgr. Jana Hubálka.

Ve středu také bude první setkání SPOLČÁTKA v 15.45 hod. v klášteře (nastala změna oproti loňsku, kdy bylo spolčátko ve čtvrtky).

Ve středu je PAMÁTKA SV. FRANTIŠKA Z ASSISI. Po mši svaté, která bude tradičně v 18 hodin ve františkánském kostele, vás zveme na agape do refektáře kláštera. Budeme rádi, pokud přispějete na agape sladkou či slanou dobrotou, pochutiny můžete nosit do kláštera od 16 hod. (příp. i během dne).

Tuto středu ještě nebudou HOVORY O VÍŘE (až příště:)

V sobotu je PAMÁTKA PANNY MARIE RŮŽENCOVÉ.

V sobotu vás zveme na poutní mši sv. do kaple Panny Marie Růžencové v Borušově, a to v 16 hodin.

Před nějakým časem putovala po rodinách naší farnosti socha Panny Marie, momentálně se nám nedaří zjistit, u které rodiny teď právě socha je (ozvěte se prosím o. Šebestiánovi).